Äri- ja elamukinnisvara spetsialist

Giga Investeeringud on ambitsioonikas äri- ja elamukinnisvara arendaja, üürileandja ning haldaja. Tegemist on AS Giga juurde loodud iseseisva tütarettevõttega, mis keskendub kinnisvarale ja mille visioon on täisväärtusliku elu- ja ärikeskkonna loomine läbi innovaatiliste lahenduste.

Ettevõtte portfell sisaldab üle 50 arendusjärgus kinnistu, millest enamik on planeerimis- või projekteerimisfaasis. Lisaks sellele hallatakse rohkem kui 32 000 ruutmeetrit äri- ja korterelamute üüripindu.

Giga Investeeringute ambitsiooni ja kvaliteeti iseloomustavad paljud silmatorkavad ehitised üle Eesti, millega saad tutvuda ärikinnisvara ning elamukinnisvara alalehtedel.

Tehtud tööd ilmestavad alati ajaga kaasas käivat käekirja ja tipptasemel lahendusi. Näiteks kaugjahutus, korteripõhised soojussõlmed, soojustagastusega ventilatsioon jm. Erilist tähelepanu pööratakse alati ka tehnosüsteemidele, viimistlusmaterjalidele, sisustusele ja sisearhitektuurile.

13+ aastat kogemust

32 000+ m² äripinda

Kuulume Giga kontserni, kus on kokku 6 sihikindlat ja tugevat ettevõtet.

AS Giga on 1988. aastal rajatud suure kogemustepagasiga Tartu ettevõte, mis tegutseb soojusmajanduse, tootmise- ja tööstuse, metsamajanduse, ehituse ning kinnisvara valdkondades.

Giga kinnisvaraportfelli kuulub 20 ärihoonet, üüritava kogupinnaga üle 32 000 m2, milles toimetab ligi 100 ettevõtet.

Oma 11 tegutsemisaasta jooksul on ehitatud mitmeid kvaliteetseid ja silmapaistvate korteritega korterelamuid, mis on ka saanud erinevate tunnustuste osanikuks.

Ärikinnisvara objektid

Muu Tartu

Katlamaja kvartali äripinnad (tulevane arendus)

Muu Tartu

Sadama kvartali äripinnad (tulevane arendus)

Tutvu meie äri- ja eramukinnisvara pakkumistega

Lühitutvustus Giga Investeeringute pakutavatest äripinna ruumidest. Kodulehel on kuvatud nimekirjana kõik vabad äripinnad.

Üldkontaktid

OÜ Giga Investeeringud

T: +372 511 8589
E: giga@giga.ee

Reg nr: 11990388 Address: Tartu maakond, Luunja vald, Lohkva küla, Valguse tee 4, 62207

Menüü

${item.title}

Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.